Kupujem ozbiljniji fotoaparat

Moderator: rista

Korisnikov avatar
vlay
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:58 pm

Re: Kupujem ozbiljniji fotoaparat

Postod vlay » Sub Jan 28, 2017 8:12 pm

odiseys napisao:
mbole napisao:.....Modulatori... radite bre nesto :)

Nista ne rade, a ja uplacujem od kad su registrovali forum. ... svakih par meseci, redovno....
Nego da pitam nesto javno:
cuo sam da ima forumasa koji ne placaju mesecnu (ili godisnju clanarinu) ?!?!
Ako je to istina, ili da i ja zaye.... da uplacujem modovima, ili da oni izmire obaveze.... 100 evra svaki mesec,.... nakupi se !!!

Pobuna protiv modova !!!!
Vratite nama pare !!!!

Kako bre, modovi nista ne rade?!?!
Pa, dvaput sam pokusao da moderiram temu i skrenem paznju na gole tete i slikanje istih! Al' dzabe vama autistima pricati, te fokus, te senzor, te "moj objektiv je duzi od tvog"... da sam ja neki administrator ja bih ovu temu zakljucao jos juce! I za kaznu cu da vam dupliram clanarinu za sledeci mesec k'o EPS, pa cete da razmislite sledeci put.
A pare ne vracamo! Ja sam zahvaljujuci vama iskolovao decu, Kodzo je od forumskih para razvio biznis sa semenskim lukom i napravio kucu, a Hogar je sa tim parama otisao na tako daleku i egzoticnu destinaciju da vise ni internet ne 'vata, pa ga zato i nema.Jedino jos Rista radi iz humanih pobuda i slave, ali ako ovako nastavite i on ce da pomahnita.
Tisina tamo!
...a ja mislio da je zivot reka!

Korisnikov avatar
Knife
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 8:10 pm

Postod Knife » Sub Jan 28, 2017 8:54 pm

Živ bio onaj ko zapodenu temu da se ispričamo, uplašio sam se u trenutku koliko se sve utišalo. Pomisleh gle svi otišli u šumu pa neće ni da opsuju otuda, a ja sedim i pokušavam da zaradim za članarinu ako ništa drugo. Treba i modovi da jedu neki lebac.

E sad što im nisu jasna prenosna značenja tipa dužina objektiva, koji bajonet, senzor i procesor, na koliko radi baterija i koliko se sa pune baterije mož da slika, i kako se udenjuje objektiv u telo, te kako se fata fokus i kadar za fotku (fotka je imenica ženskog roda), itd., isl....iiiiii, ja im nisam kriv. Mi ne možemo da budemo direktni pa da na otvorenom forumu koji i sićana deca mogu nekako da vide da pričamo zašto je neka sprava od 400€ bolja od one od 40€ (i sprava je imenica ženskog roda). :D :D
:angelic-blueglow:
Fly on your way like an eagle

Pirke
Pridružio se: Pet Jun 17, 2016 3:15 pm

Postod Pirke » Sub Jan 28, 2017 9:17 pm

@ Knife:

Koliko vidim svi se hvale kako imaju 55-200 a jedino znaju sa 18-55 :mrgreen:
Perfekcionizam je dijagnoza!

Korisnikov avatar
Hogar
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 9:27 pm

Postod Hogar » Sub Jan 28, 2017 9:26 pm

vlay napisao:Ja sam zahvaljujuci vama iskolovao decu, Kodzo je od forumskih para razvio biznis sa semenskim lukom i napravio kucu, a Hogar je sa tim parama otisao na tako daleku i egzoticnu destinaciju da vise ni internet ne 'vata, pa ga zato i nema.

Хогар се попео на највећу бундеву коју је могао пронаћи по мраку и снежној мећави неби ли на'ватао "маложицни" интернет само да пошаље ову поруку.

Ко од модова из претходног сазива као и на коју фору је на'ватао паре треба да остане ствар прошлости.
Оно што је садa битно се налази на списку насловљеном окупаторским називом The Team (клик на текст).
° ° °
vlay napisao:Kad neko zameni plazni hedonizam i toples za mukotrpno veranje po planini to znaci da je u pitanju posebna vrsta budale. :handgestures-thumbupleft:

Korisnikov avatar
Knife

Postod Knife » Sub Jan 28, 2017 11:10 pm

:D pa od hvaljenje nema slikanje :D

Korisnikov avatar
vlay
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:58 pm

Postod vlay » Ned Jan 29, 2017 11:57 pm

Hogar napisao:Ко од модова из претходног сазива као и на коју фору је на'ватао паре треба да остане ствар прошлости.
Оно што је садa битно се налази на списку насловљеном окупаторским називом The Team (клик на текст).

Da li ovo samo meni lici na klasicno skretanje paznje, spinovanje i zataskavanje mracne proslosti? :angelic-cyan:
...a ja mislio da je zivot reka!

Korisnikov avatar
Knife

Postod Knife » Pon Jan 30, 2017 3:59 pm

Vlay taj scenario mi je nešto poznat ;)

Korisnikov avatar
druid
moderator
Pridružio se: Sre Dec 22, 2010 4:05 pm

Postod druid » Pon Jan 30, 2017 5:16 pm

Hvala svim mudrim glavama i iskustvenicima na pomoći. Ipak prelomih duznem Nikon D3300, nadjoh na rate. I za njega se nategoh maksimalno tako da nisam ni gledao ostale klase iznad. :/ Namerno sam ignorisao ponudu za 5300 jer kazu da u njemu ima čip kojim ti očitavaju mozak. :P Javljam iskustva čim naučim kako se pali ovo. :D

Korisnikov avatar
BR_
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 7:22 pm
Kontakt:

Postod BR_ » Pon Jan 30, 2017 5:18 pm

U svakom slucaju cestitam na odluci. Nisi pogresio. Sada imas samo jedan zadatak. Da slikas, slikas, i samo slikas. ;)
Inimicus Inimici Mei Amicus Meus Est
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Basileus Basileon Basileuon Basileuonton

Korisnikov avatar
Pathfinder
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 1:13 pm

Postod Pathfinder » Pon Jan 30, 2017 5:27 pm

Ozbiljan bogumi :mrgreen:
Slika
What is steel compared to the hand that wields it?

Povratak na “Pravila , Obaveštenja , Pitanja i Odgovori”