Misko Rovcanin

Moderator: druid

Korisnikov avatar
mbole
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:07 am

Misko Rovcanin

Postod mbole » Sre Mar 02, 2016 4:40 am

Jel zna neko nesto o coveku i lukovima koje pravi?
Drugar natrco na njega blejeci po internetu pa se raspituje.

https://www.facebook.com/Lukovi-I-Strel ... 009140352/

Misko
Pridružio se: Sre Nov 06, 2013 1:33 pm

Re: Misko Rovcanin

Postod Misko » Pet Maj 06, 2016 9:21 pm

Znam coveka ;)

Korisnikov avatar
StepenWolf
moderator
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 8:34 pm

Postod StepenWolf » Pet Maj 06, 2016 10:14 pm

Pa možda bi mogao malo da kažeš ovde http://www.outdoors-forum.com/forum/viewforum.php?f=46 nešto o njemu ;)

Korisnikov avatar
BR_
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 7:22 pm
Kontakt:

Postod BR_ » Sub Maj 07, 2016 8:02 pm

MIslim da je za prijatlja bolje da ode kod nekog majstora za lukove. Ovo sa facebuka nije na cast autoru.
Inimicus Inimici Mei Amicus Meus Est
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Basileus Basileon Basileuon Basileuonton

JOCCCA
Pridružio se: Ned Maj 24, 2015 1:50 am

Postod JOCCCA » Čet Avg 04, 2016 11:31 am

BR_ napisao:Ovo sa facebuka nije na cast autoru.

Sto???

Korisnikov avatar
BR_
Kontakt:

Postod BR_ » Čet Avg 04, 2016 9:20 pm

Svaki je kriv, i ima pogresan tiller. I to ovako na prvi pog;led, bez detaljnog udubljivanja. Kada luk ima probleme na prvi pogled, greske na drugi pogled su ogromne. Ni jedan od lukova koje je stavio na Facebook nije nista vise nego pocetnicki pokusaj, koji treba da sluzi samo da se predje na sledeci, uz trud da se ne ponove greske.

Misko
Pridružio se: Sre Nov 06, 2013 1:33 pm

Postod Misko » Pet Sep 09, 2016 9:23 pm

Iz slika na fb se ne moze videti kvalitet,da li ste probali neki moj luk

velociraptor
Pridružio se: Uto Nov 06, 2012 12:30 am

Postod velociraptor » Sub Sep 10, 2016 10:08 pm

Misko majstore nemoj puno da se osvrces na komentare gospodina BR-a, jer za njega nikad nista nece biti dovoljno dobro. Covek je rodjen savrsen i samim dolaskom na ovaj svet je postao doktor nauka. Na moju zalost i zalost dobrog dela ljudi na ovom i mnogim drugim forumima ne moze ni jedan post da prodje bez njegovog komentara, popravke i ispravke. Lukovi su super i zao mi je sto nisam neki probao, ali bice prilike. Uzdravlje!

vukovsin
Pridružio se: Pet Nov 25, 2011 5:39 pm

Postod vukovsin » Ned Sep 11, 2016 7:46 am

Ово је,отприлике, оно ''Нисам гинеколог,ал' могу да погледам....''
Чим нечији радови изађу у јавност,подложни су критици,мишљењу,такође јавно изреченом...
Нисам гинеколог,и не гледам лукове,јер се у њих не разумем.Међутим,некад давно,су ме старији научили да никад,баш никад не судим нити јавно износим било какве закључке о било којој особи!
Не верујем да баш толико познајете нашег колегу БР-а да бисте могли да доносите закључке о њему!Ако имате било какво мишљење о његовим (јавно) објављиваним радовима,само напред!
Још једном,оцењивати,ма колико и субјективно,нечији рад, је једно,а говорити о лику и имену је сасвим друго а и није пристојно!
Уосталом,можете ли нешто о вашем животном делу,о лику и имену смо имали прилике и сами да стекнемо закључак!

Korisnikov avatar
BR_
Kontakt:

Postod BR_ » Pon Sep 12, 2016 3:36 pm

Kada neko vidi trabant, nema potrebe da sedne za volan, da bi znao sta je u pitanju. Nije potrebno pucati luk sa losim tilerom da bi se stekao utisak o njemu, zna se sta se dobija sa losim tilerom. Los tiler moze da govori samo o neznanju majstora, posto oni koji nesto znaju, takav luk bace u potpalu.

A izjave, ma mercedes je ... od onih koji su u zivotu seli samo u Yuga, ne vredi ni komentarisati. Koliko dobrioh lukova si u zivotu nategao. Po dobrih, mislim na neka od proverenih svetskih imena, tipa Black Widow, Tomahawk, i sto da ne, iako industrijski Fred Bear.. Na kraju, i Staro brdo pravi sasvim dobre lukove, koji nemaju pocetnickih gresaka, kao ovi po slikama.

Povratak na “Streličarstvo”